facebook.png

KOSMETIKAORLANE / OŠETŘENÍ TVÁŘE A DEKOLTU

OLIGO VIT - A - MIN / tato péče je vhodná i pro muže
Záchranný program pro oslabenou a citlivou pleť která už delší dobu nesnáší žádné přípravky. Díky exkluzivnímu komplexu se pleti dostává dávky stopových prvků, vitamínů, aminokyselin a minerálů. Pleť je zklidněná, zbavena stresu a snadněji se chrání před vnějšími vlivy.

Odličovací rituál, peeling, uvolňující masáž a šíje a dekoltu Orlane, koncentrát Oligo a přístroj TVS MASK, masáž rukou, lehké čištění pleti, maska a krém.

75 min
V zákaznickém programu "Šestka" 1275,-Kč
Plná cena 1500,-Kč


PURETE / tato péče je vhodná i pro muže
Toto ošetření bylo vytvořeno pro nevyváženou pleť a má dva hlavní cíle: převychovat pleť tak, aby se stala zdravou, čistou, matnou a zároveň zabránit jejímu ochabování. Po ošetření je pleť čistá a zmatněná.

Odličovací rituál, peeling, uvolňující masáž a šíje a dekoltu Orlane, čistící koncentrát a přístroj TVS MASK, masáž rukou, lehké čištění pleti, čistící maska a zmatňující hydratační krém.

75 min
V zákaznickém programu "Šestka" 1275,-Kč
Plná cena 1500,-Kč


HYDRATATION-NUTRITION
Toto hydratační a oživující ošetření poskytuje neobyčejný pocit svěžesti. Obnovuje elasticitu, pružnost a komfort pleti.Obnovuje vodní rovnováhu buněk a znovu učí pleť doplňovat zásobu tekutin podle potřeby, díky hydratačním schopnostem vodních rostlin.

Pleť je optimálně hydratovaná, oživená a plná energie.
Odličovací rituál, peeling, uvolňující masáž šíje a dekoltu Orlane, Hydratační koncentrát a přístroj TVS MASK, masáž rukou, lehké čištění pleti, maska a zmatňující hydratační krém.

75 min
V zákaznickém programu "Šestka" 1573,-Kč
Plná cena 1850,-Kč


ANTI-FATIQUE ABSOLUTE
Ošetření pro unavenou pleť naučí pokožku obnovit její přirozené mechanizmy. Souhra masážních technik a kvalitních produktů dodává stresované a unavené pleti energii. Odbourává únavu a stres, napomáhá pleti obnovit rytmus látkové výměny. Ideální pro prevenci proti vráskám a stárnutí pleti.
Výsledkem je viditelně lépe odpočatá pleť.

Odličovací rituál, peeling, uvolňující masáž šíje a dekoltu Orlane, koncentrát na unavenou pleť a přístroj TVS MASK, masáž rukou, lehké čištění plet, masáž obličeje Orlane, krémová maska, péče na unavené oční kontury, sérum na unavenou pleť a regenerační krém.

75 min
V zákaznickém programu "Šestka" 1573,-Kč
Plná cena 1850,-Kč


FERMETE
Zpevňující ošetření pro ochabující pleť se známkami únavy a stárnutí. Nabízí efekt „celkového liftingu“ tak, že dodává přesně na místo potřeby aktivní látky a tím obnovuje hustotu podpůrných vláken v pleti. Pomocí patentované liftingové masáže je účinek ihned viditelný. Vrací pleti tonus, pevnost a energii.

Pleť je restrukturalizovaná, posílená do hloubky, vyhlazená a obličej vypadá viditelně mladší a pevnější jako po ,,liftingu ́ ́
Odličovací rituál, peeling, uvolňující masáž šíje a dekoltu Orlane, zpevňující koncentrát a přístroj TVS MASK, masáž rukou, lehké čištění pleti, patentovaná liftingová masáž obličeje a dekoltu, liftingová maska, kombinace thermoaktivního zpevňujícího séra a vysoce účinného zpevňujícího krému.

75 min
V zákaznickém programu "Šestka" 1658,-Kč
Plná cena 1950,-Kč


ANTIRIDES EXTRÉME / REPULPANTE
Bojuje proti hluboko usazeným vráskám, obnovuje hustotu pleti. Po ošetření jsou vrásky zredukovány, speciální liftingové tahy působí do hloubky pleti, která je viditelně omlazena a vyživena.

Odličovací rituál, peeling, uvolňující masáž šíje a dekoltu Orlane, aplikace zpevňujícího koncentrátu a přístroj TVS MASK, masáž rukou, masáž obličeje Orlane a speciální masážní tahy na vrásky, krémová maska, oční krém, vyhlazující krém na vrásky.

75 min
V zákaznickém programu "Šestka" 1658,-Kč
Plná cena 1950,-Kč