facebook.png

STUDIO

Foto studio Foto studio Foto studio Foto studio
Foto studio Foto studio

Espresso káva a neperlivá voda zdarma
wi-fi

Otevírací doba

Pondělí - pátek:
8 - 21 hod
Sobota:
10 - 16 hod
wi-fi
Naše služby můžete využít i mimo standartní otvírací dobu Studia,
o cenách za tyto služby se informujte na telefoním kontaktu 775 888 732.


Péče
Víte, že správnou péčí můžete dosáhnout velké změny vašich vlasů? Pomocí hloubkového ošetření dokážeme ovlivnit všechny nežádoucí projevy, např: malý objem, krepatost, maštění pokožky, problémy s lupy a vypadáváním vlasů. Po dohodě s klientem navrhneme systém profesionální i domácí péče. Podrobné info: VLASOVÁ KLINIKA

Sřih
Právě na střihu záleží, kolik času bude třeba novému účesu každé ráno věnovat. Naši kadeřníci pracují podle přesných technologických postupů daných pro každý typ střihu a pouze idividuálně přizpůsobí detail tak, aby každá práce byla originál.

Barvení vlasů
Redken chromatics tato profesionální barva má 100% krytí šedivých vlasů. Patentovaná technologie bez amoniaku zachová maximální zdraví vlasu. Během procesu barvení se vlasy účině regenerují.

Tónování
Redken shades gloss s touto barvou se dají dělat opravdová kouzla. Může se jednat o velice lehké tónování v podobě nádherného lesku který vydrží až šest umytí. Nebo syté barevné tónování, podobné barvě ale přes to bez zásahu do vnitřní struktury vlasů.

Melírování
nejčastěji foliování je tou nejkreativnější službou, kterou vám můžeme nabídnout. Naši kadeřníci jsou v tomto spolehlivě vyškoleni. Nejde o to dát barvu vedle barvy, ale skutečně znát pravidla skládání barev vedle sebe. Stačí několik folií a do vašeho úšesu se dostane světlo, pohyb a zářivá živost která poutá pozornost vašeho okolí.


Pánské kadeřnictví
zahrnuje kompletní servis příjemného umytí vlasů na našich masážních křeslech. V případě problému s vlasy vám ušijeme na míru jednoduchou regenerační péči. Střih podle vašeho přání, nebo vám navrhneme změnu :)

Pánské COLOR CAMO od REDKEN. Naprosto nenápadné barevné korekce šedin. Poprvé máte možnost decentně vylepšit svůj vzhled. Omládnete a nikdo nebude vědět čím to je. Aplikace trvá 10 min. a vydrží jeden až dva měsíce.

Dětské kadeřnictví do šesti let. Doporučujeme pro registrované klientky, neboť vaše milé děti ostříháme zcela zdarma!!!
Informujte se v recepci nebo na telefonu +420 417 532 262 / +420 775 888 732


(c) 2012 Studio Jana Burdová | Všechny práva vyhrazena | recepce@janaburdova.cz |
Veškeré fotografie na tomto webu jsou majetkem firmy EGOO s.r.o. a jsou chráněny autorským zákonem. Jakékoliv jejich kopírování a komerční využívání je dovoleno pouze se svolením autora.