facebook.png

STUDIONovinka!
Caviar Clinical: Přehled produktů!

Caviar Clinical Daily Detoxifying Shampoo - Jemný detoxikační šampon bez obsahu sulfátů vhodný pro každodenní použití. Důkladně odstraňuje nečistoty a přebytečný maz, zlepšuje cirkulaci krve a má zklidňující účinek na pokožku hlavy. Snižuje hladinu DHT, hormonu, který je jednou z hlavních příčin vypadávání vlasů. !
Cena: 1045 Kč

Caviar Clinical Daily Root & Scalp Stimulator - Sprej ke každodennímu použití určený ke stimulaci a zklidnění pokožky hlavy. Obsahuje směs vitamínů a živin, které spolu s komplexem Red Clover Growth Complex® stimulují růst zdravějších a silnějších vlasů. Zároveň zklidňují suchou a napjatou pokožku hlavy, aniž by zatěžovaly vlasy. Snižuje hladinu DHT, hormonu, který je jednou z hlavních příčin vypadávání vlasů. !
Cena: 1145 Kč

Caviar Clinical Weekly Intensive Boosting Treatment - Extrémní koncentrát komplexu Red Clover Growth Complex určený k ošetření pokožky hlavy. Umocňuje stimulující, posilující a ochranné účinky přípravku Daily * Root & Scalp Stimulator. Snižuje hladinu DHT, hormonu, který je jednou z hlavních příčin vypadávání vlasů. !
Cena: 1595 Kč

PROMO Caviar Clinical Starter Kit – obsahuje: Caviar Clinical Daily Detoxifying Shampoo, Caviar Clinical Daily Root & Scalp Stimulator , Caviar Clinical Weekly Intensive Boosting Treatment.*
Cena: 3095 Kč

Caviar Clinical Intro Deal – obsahuje: 6x Caviar Clinical Starter Kit, Caviar Clinical Daily Detoxifying Shampoo tester, Caviar Clinical Daily Root & Scalp Stimulator tester, Caviar Clinical Weekly Intensive Boosting Treatment tester, Caviar Clinical protokol.*

Novinka!
Caviar Clinical: Technologie!

Tajemství síly a účinností řady Caviar Clinical se skrývá v patentovaném komplexu Red Clover Growth Complex®, směsi vitamínů, stopových prvků a rostlinných výtažků, které s@mulují růst zdravějších a silnějších vlasů. Působení toxinu DHT, zvýšená tvorba kožního mazu a další faktory (volné radikály, nevyvážená strava, stres, léky, tepelný styling, chemické ošetření) mohou vést k poškození vlasových folikul a Mm k růstu tenčích, jemnějších a křehčích vlasů. Red Clover Growth Complex® působí na vlasy a pokožku hlavy na několika úrovních: odstraňuje nečistoty nahromaděné v okolí folikul, dramaticky snižuje hladinu DHT, stimuluje mikrocirkulaci a zklidňuje pokožku hlavy, čímž vytváří ideální prostředí pro dosažení bohaté kš2ce překypující zdravím. Přípravky neobsahují parabeny, sulfáty, ftaláty, chlorid sodný, gluten, syntetická barviva ani minerální oleje.

Technologie
Patentovaný Red Clover Growth Complex® je směsí účinných složek, které stimulují růst vlasů. Obsahuje:
  • výtažek z červeného jetele: detoxikuje pokožku hlavy a dodává jí nezbytné vitamíny a stopové prvky jako jsou vápník, hořčík, vitamíny C, B1, B3, draslík a fosfor
  • kořen kopřivy: pomáhá blokovat enzym zodpovědný za proměnu testosteronu na DHT (dihydrotestosteron), hormon, který je hlavní příčinou vypadávání vlasů
  • výtažek z mořských řas: má zklidňující účinek, chrání pokožku hlavy před vysušením
  • Vitamín B6: podporuje průtok krve do pokožky hlavy
  • Sójové proteiny a keratin: posilují přirozenou strukturu každého vlasu, kštice působí okamžitě hustším dojmem
  • Taurin a biotin (vitamín H): posilují vlasy, předcházejí jejich lámavostí


Caviar Clinical: Klinická studie

Zaměřeno na:
60 % žen a 40 % mužů ve věku mezi 25 – 50 lety

Studie na základě výsledků uživatelů:
Souhrn: Uživatel poskytoval zpětnou vazbu po dobu 6, 8, 10 a 12 týdnů, kdy používal denně třídílný systém Caviar Clinical.
Výsledek: Uživatelé potvrdili, že po šestitýdenním používání přípravků jsou vlasy hustší, pevnější a zdravější a méně vypadávají.

Vědecká studie:
Souhrn: Licencovaná kosmetoložka měřila stav vlasů po šesti a osmi týdnech v těchto oblastech:
  • Stav vlasů (výborný–špatný)
  • Struktura vlasů (výborná –špatná)
  • Síla vlasů (velmi silné– velmi slabé)
Digitální fotografie byly pořizovány u každé osoby a následně byly analyzovány díky přiblížení na určitý detail a spočítání vlasů.

Výsledek: Stav vlasů se po 6 týdnech viditelně zlepšil.

(c) 2012 Studio Jana Burdová | Všechny práva vyhrazena | recepce@janaburdova.cz |
Veškeré fotografie na tomto webu jsou majetkem firmy EGOO s.r.o. a jsou chráněny autorským zákonem. Jakékoliv jejich kopírování a komerční využívání je dovoleno pouze se svolením autora.